UUDISED/TEATED
Kooli tn. 5, Rapla vald,
Rapla maakond, 79603




Kiirelt leitav
Metsatuka lasteaed

Õpetajad
KOOLIPERE
Ingrid Veiler
Direktori kt
Kunstiõpetus
ingrid@kodila.edu.ee


Margit Kalmet
8.-9. klassi juhataja
Matemaatika
margit@kodila.edu.ee


Gerly Karu
Tütarlaste tööõpetus



Madli Mitt
2. ja 3. klassi juhataja
Ajalugu, ühiskond, majandus
madli@kodila.edu.ee


Talvi Jusilo
3. klassi eesti keel
Inglise keel
Vene keel
talvijusilo@gmail.com









Mare Soone
7. klassi juhataja
Kehaline kasvatus
mare@kodila.edu.ee


Jüri Volmer
Poiste tööõpetus
remonditööline


Viive Raam
Muusikaõpetus
lasteaia muusika
raamiraam@hot.ee


Ester Luik
1. klassi juhataja
keemia - füüsika, loodusained
ester@kodila.edu.ee


Kersti Luik
Arvutiõpetaja
IT spetsialist
7.-8. klassi eesti keel
kersti@kodila.edu.ee



Ivi Vaiknurm
Murututi rühma õpetaja
ivi@kodila.edu.ee


Riina Künnapas
Murututi rühma õpetaja
riina@kodila.edu.ee


Maris Ruberg
Tel: 59197019
Sekretär - huvijuht
Lapsehoolduspuhkusel
maris@kodila.edu.ee

Lingid

direktor        58542120
e-post          kool@kodila.edu.ee
õp. tuba       48 94 868
üldmob.        53 321 222





























Õpilaste tegemised